Чудова новина! Для отримання максимально швидкого і позитивного результату лікування різноманітних захворювань в клініці «Мед-Преміум» з’явився унікальний та сучасний лазер високої інтенсивності другого покоління від компанії BTL потужністю 20 Вт!

Високоінтенсивна лазерна терапія – це одна з найефективніших апаратних методик лікування захворювань опорно-рухового апарату, яка широко застосовується в ортопедії та неврології.

Лазер високої інтенсивності – це потужний спосіб усунення болю! Лазерний промінь, проникаючи глибоко в тканини, надає лікувальний та протизапальний ефект на м’язи, зв’язки та суглоби завдяки енергії, яку несе у собі. У місці взаємодії з лазером високої інтенсивності стимулюється кровообіг та покращується обмін речовин, відновлюється кровопостачання та регенерація тканин, особливо в тих областях, які погано постачаються кров’ю.

Переваги високоінтенсивної лазерної терапії

  • Швидкий результат лікування.
  • Негайне усунення больових відчуттів.
  • Неінвазивність застосування, завдяки чому тканини не травмуються, а ризик зараження відсутній.
  • Не викликає звикання.
  • Безпека процедури.
  • Можливість поєднувати високоінтенсивну лазерну терапію з іншими фізіотерапевтичними методами.

Важлива перевага лазерної терапіїлікування проводиться без госпіталізації. При цьому пацієнт швидко відновлює свою працездатність та повертається до звичного способу життя.

Даний метод лікування дозволяє досягти вражаючих результатів і по праву заслужив на визнання провідних лікарів усього світу. Комбінація ударно-хвильової терапії та лазера високої інтенсивності дозволяє суттєво прискорити одужання пацієнта та отримати максимальний терапевтичний ефект від процедур. Ви можете обрати один з методів, або комбіноване лікування для неперевершених результатів.