Ударно – хвильова терапія є одним із основних методів лікування в клініці “МЕД-ПРЕМІУМ”. На сьогоднішній день метод ударно хвильової терапії вважається одним із самих ефективних та безпечних методів лікування. Дуже багато захворювань можна вилікувати без операційного втручання та використання хімічних препаратів. Ефективність методу доведена на сто відсотків тисячами лікарів в усьому світі.

Лідером в галузі створення обладнання для проведення процедур ударно – хвильової терапії вже багато років залишається компанія STORZ MEDICAL, що знаходиться в Швейцарії. Фірма STORZ MEDICAL AG є незалежною компанією-партнером групи KARL STORZ. Фізики та інженери компанії вносять серйозний внесок в технологічний прогрес, особливо в удосконалення технологій ударних хвиль і в розвиток нових концепцій систем. Більшість розробок компанії запатентовано, що не дає можливості створювати підробки та аналоги.

Зроблено це для захисту якості та гарантії результативності лікування оригінальними апаратами STORZ MEDICAL. Клініка “МЕД – ПРЕМІУМ” обладнана повним комплектом апаратів STORZ MEDICAL, включаючи всі додаткові насадки для процедур з використання радіальних та фокусованих хвиль.

Спеціалісти клініки пройшли повний курс навчання роботі з апаратами, та мають відповідні сертифікати.

Не втрачайте нагоди покращити стан хребта, завітайте до “Мед-Преміум” вже сьогодні!

Основний вплив на організм здійснюється ударними хвилями низької частоти (інфразвуком), що значною мірою покращує кровообіг, лімфоток та стимулює запуск відновлювальних процесів в організмі (за рахунок запуску неоангеогенезу). Це достатньо новий та дуже ефективний метод лікування захворювань опорно – рухового апарата, запалень суглобів, сухожиль, м’язів.

Ударно-хвильова терапія базується на використанні ефектів впливу на різні тканини організму акустичних хвиль високої інтенсивності. Хвилі проходять крізь м’які тканини (м’язи) і рідини (кров і лімфа), акустичний опір яких практично збігається з опором води. На межі розділу м’яких тканин і кісток близько 60% акустичної енергії проходить в кістку, а решта переноситься відбитою хвилею. При цьому поблизу поверхні контакту виникають значні механічні напруження, які здатні руйнувати патологічні утворення, камені (у тому числі при сечокам’яній хворобі) та інше.

Протипоказання для ударно-хвильової терапії:

  • Порушення згортання крові (гемофілія), а також прийом антикоагулянтів
  • Тромбофлебіт
  • Гострі запальні процеси в місці впливу
  • Тривалий прийом глюкокортикоїдів
  • 3-4 стадії злоякісних пухлин
  • Вагітність
  • Інтоксикація