Про центрЦентр ударно-хвильової терапії «Мед–Преміум», це сучасний медичний заклад, метою якого є лікування багатьох складних захворювань з використанням найсучасніших європейських технологій. Основними напрямками роботи центру є ортопедія та травматологія, неврологія, урологія та естетична медицина.

Використовуючи найновіше обладнання світового лідера в виробництві приладів для УДАРНО-ХВИЛЬОВОЇ МЕДИЦИНИ STORZ MEDICAL, ми приєдналися до самої прогресивної частини світової спільноти та отримали унікальну можливість лікувати велику кількість захворювань з гарантованим позитивним результатом, що зберігається на протязі багатьох років.

Наша клініка пропонує повний комплекс заходів, направлених на довгострокове вирішення дуже складних проблем зі здоров’ям , що значною мірою покращить якість життя людини, поверне гарний настрій, дозволить дивитися на світ без болю та розчарувань.

Лікарі клініки пройшли повний курс навчання роботі з апаратами ударно – хвильової терапії DUOLITH SD1 T-TOP «F-SW ultra», MASTERPULS MP 100 «ultra», MASTERPULS MP 200 «ultra», та отримали відповідні сертифікати. Для лікування використовуються виключно міжнародні протоколи лікування STORZ MEDICAL, ефективність використання яких багаторазово підтверджена провідними лікарями всього світу. Більш детальну інформацію по обладнанню, що використовується спеціалістами клініки «МЕД – ПРЕМІУМ» можна отримати на сайті виробника https://www.storzmedical.com

Екскурсія центром

Наш колектив

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Передзвоніть мені