Плантарний фасциїт (П’яткова шпора)Плантарний фасциїт – це захворювання, що проявляється різким болем в п’ятці, при збільшенні навантаження. В більшості випадків біль обумовлена запально – дегеративними змінами плантарної (підошовної) фасції. Ускладненням даного захворювання є кісткове розростання на п’ятці у вигляді шпори, що і обумовило появу в народі назви «п’яткова шпора». Але, як показує практика, зовсім не часто біль виникає через пошкодження м’яких тканин вказаними вище кістковими розростаннями.

На сьогоднішній день існує багато методів лікування плантарного фасциїту: комплекс фізіотерапевтичних заходів, направлених на усунення запалення м’яких тканин, різного роду масажі, розтирання. В більш складних випадках ультразвукова терапія, низько інтенсивна лазерна терапія, місцеве введення короткостероїдів.

Як показала світова практика застосування сучасних методів лікування, найбільш ефективним способом лікування є проведення курсу ударно – хвильової терапії. Оздоровлення пацієнта відбувається без застосування хімічних препаратів та оперативного втручання. Проводиться 5-6 процедур з інтервалом один раз на тиждень. Після проведення курсу рекомендовано носіння ортопедичних устілок.

За більш детальною інформацією звертайтеся до спеціалістів нашого центру, за телефонами, вказаними в розділі КОНТАКТИ.