
Доброго, тихого дня завжди привітному колективу “Мед Преміум”.
Хочу відразу щиро подякувати Горовому Олександру Станіславовичу. Це професіонал своєї справи, чудовий лікар і Людина з великої літери. Він уважно вислухає пацієнта, надасть чіткі, важливі поради для ефективного лікування і все це з добром, на позитиві, і з посмішкою на обличчі.
Мала проблему – поріз пальця, сухожиль, з пошкодженням нервів. Реабілітація не дала значних результатів – палець не працював. Далі консультації у декількох ортопедії, хірургів наших медзакладів, які рекомендували їхати в Харків, Дніпро, Київ знову оперувати. Була ще відповідь, що прооперовано не погано і палець краще вже не працюватиме. Тож вирішила йти в “Мед Преміум” з надією, що тут мені зможуть допомогти.
Вперше я зверталась в цю клініку декілька років тому бо маю проблеми зі спиною, роками жила на пігулках, уколах, масажах, а коли втратила відчуття в нозі, врятував мене невропатолог Сущенко Костянтин Павлович. Прекрасний лікар, якому я завжди буду дуже вдячна, він тоді буквально поставив мене на ноги. Здоров’я йому і довгих років життя.
На сьогодні я дуже задоволена результатом лікування у ортопеда Олександра Станіславовича. Він повернув моєму пальцю рухливість і чутливість. Лікар, який випромінює позитив, заряджає ним і своїх пацієнтів – це про Олександра Станіславовича. Безмежно дякую, хай щастить у житті, професійних успіхів, досягнень, міцного здоров’я. Окрема подяка привітній і уважній Алісі Владиславівні, в якої пройшла курс магнітотерапії.
Дякую, що в нашому місті є “Мед Преміум”, де працюють круті професіонали з невід’ємною рисою людяності. Нажаль мало медзакладів такого рівня маємо.
Зоя Борщинська