МігреньМігрень — це напади головного болю, які періодично повторюються, пульсуючого характеру, частіше з одного боку та локалізуються переважно у лобно-скроневій ділянці, що супроводжуються фото- і фонофобією, нудотою, блюванням і різко посилюється при фізичних навантаженнях (підйомі по сходах, нахилах, русі голови, кашлі). Як правило, біль починається поступово, його інтенсивність наростає від 30 хвилин до 2 годин, потім стабілізується, після чого спадає впродовж кількох годин. В середньому загальна тривалість нападу становить близько доби (коливається від 4 до 72 годин).

Сон та блювання можуть сприяти припиненню нападу. Після нападу відчувається втома, роздратованість, депресія.

Лікування мігренозного болю це тривалий і складний шлях, часом з довічним вживанням профілактичної терапії. Проте наші лікарі використовують комбіноване лікування із застосуванням ударно – хвильової терапії. Вона спрямована на нормалізацію внутрішньомозкового кровотоку, знеболення та зняття напруги з м’язів шиї та голови.

Поєднання УХТ з медикаментозною терапією дозволяє значно знизити частоту і тяжкість мігренозних атак, зменшити обсяг медикаментозного лікування і врезультаті значно покращити якість життя пацієнтів з мігренню.